Keçi Köyü

Nedir Keçi Köyü'nü Bu Denli Özel Kılan?

Keçi Köyü’nü diğer çiftliklerden ayıran temel husus; bizlerin dünyamıza ve hayvanlarımıza yaklaşımımızdır. 

Keçi Köyü’nü kurarken nihai dileğimiz mutlu olmak ve keçilerimizi de mutlu etmekti. Tam olarak bu sebepten, keçilerimiz için özel bir yaşam alanı oluşturduk. Tıpkı bir butik otel konforunda yaşayan keçilerimiz, kendileri için önceden hazırlanan organik gıdalar ile beslenirler.

Bizim için önemli olan keçilerimizin ne kadar süt verdiği değil, ne kadar mutlu olduklarıdır. Keçilerimiz, kendilerine özel olarak hazırlanan 100 dönümlük araziye yalnızca süt beklentisiyle salınırlar. Evet, yanlış duymadınız, keçilerimizden tek beklentimiz bize pek lezzetli sütlerini sunmaları.

 

Keçi Köyü - Çiftlik

Keçi Mutlu Olur Mu Hiç?

Keçi Köyü Çiftliğinde olur! Keçi Köyü’nün inşası sırasında keçilerimizin ahırları için dahi yalnızca kesme taş ve ahşap kullandık. Bunu gören köylülerden; “Otel mi yapıyorsunuz yoksa ahır mı?” şeklinde tepkiler aldık. 

Haklılar! Kesme taş ve doğal ahşap, genellikle lüks butik otel benzeri mimarilerin inşasında kullanılıyor. Biz keçilerimiz için en iyisini istediğimizden, onlara en doğal ve en konforlu yaşam alanını sunmaya çalıştık.

Ahırlarımızı övdük ama Keçi Köyü’nün mutlu keçileri diğer çiftliklerde olduğu gibi tüm ömürlerini bu ahırlarda geçirmiyor. Kendileri için özel olarak hazırladığımız 100 dönümlük arazi, onların mutluluğunun asıl kaynağı oluyor. Özgürce yaşayan keçilerimiz, tamamen organik yemler ile besleniyor. Aşağıdaki galeriyi inceleyerek Keçi Köyü’nün diğer çiftliklerden farkını ve keçilerimizin neden bu kadar mutlu olduğunu görüntüleyebilirsiniz!

En Organigini Biz Üretiyoruz!

Sizler de en iyisini deneyimlemek istiyorsanız, aşağıdaki butona tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.