Hakkımızda

HomeHakkımızda

Keçi Köyü Çiftliği

Üzerimizde Ege güneşi, denizden üzerimize doğru esen ılık bir yel, Ege’nin tüm bereketini görkemli bir şekilde sergileyen zeytin ve limon ağaçları… Durun, durun daha bitmedi! İnekler, ördekler ve tabii başrolde keçiler; uçsuz bucaksız bir otlakta sürülen özgür ve mutlu yaşam. 

Biz, keçiler kadar kendimizi de mutlu etmek için çıktık yola. Ama en çok onları. İşte Keçi Köyü Çiftliği tüm bunlar üzerine kurulu.

Keçi Köyü Tabela

Felsefemiz

Ekolojik

Biz, üzerinde yaşadığımız topraklara büyük bir saygı duyuyoruz. Gıda ürünlerimizin üretiminde tamamen doğal ve geleneksel yöntemler kullanıyoruz. Ne toprağımıza ne havamıza ne suyumuza ne de hayvanlarımıza ufacık bir zarar dahi vermiyoruz. Biz, bu toprakların kutsal olduğuna inanıyoruz.

Sağlıklı

Fabrikasyon üretimine karşı olan mücadelemiz, insanların sağlığını ve iyiliğini istememizden kaynaklanıyor. Organik ürünlerimizi deneyimleyen müşterilerimiz, hem sağlık hem de lezzet açısından bir daha asla fabrikasyon ürünlerini tüketemediklerini söylüyorlar. 

Organik

Keçi Köyü Çiftliği’nde üretilen gıda ürünleri, kesinlikle hiçbir katkı maddesi içermiyor. Üretimlerimizin tamamı ilgili bakanlıkarca belirlenen organik ürün sertifikasyonu kapsamında üretiliyor ve değerlendiriliyor. Biz, insanlarımıza organiğin en iyisi olduğunu aşılamak istiyoruz.

Keçi Köyü'nün Profesyonel Ekibi

our-team-01
CEO Eva
Eva
CEO
Pamuk

Çiftliğimizin En Küçüğü

Arda
Arda

Geleceğin veterineri

Nazlı

En iyi çimenleri o bulur

Neden Organik?

Keçi Köyü Çiftliği’nin organik üretim ve organik yaşama bu denli gönülden bağlanmasının temel sebebi; üzerinde yaşadığı dünyaya saygı duymasından kaynaklanır.

Günümüzde hayatın hızlı temposundan dolayı pek çok insan fabrikasyon ürünlerini sofralarına kadar taşıyor. Çoğu insan, organik olmayan ürünlerin hem kendilerine hem de dünyalarına ne denli zarar verdiğini bilmiyor.

Keçi Köyü, insanlara organik üretim sonucunda elde edilen gıdaların en iyisi, en sağlıklısı ve en lezzetlisi olduğunu kanıtlamayı amaçlıyor. Böylece hem dünyamız hem de insanlarımız için oldukça büyük bir ilerleme kaydedebiliriz.

Şu anda çiftliğimizde zeytin, zeytinyağı, keçi sütü ve keçi peyniri üretiliyor. Bu ürünlerin üretilme aşamasından muhafazasına kadar hiçbir noktada katkı maddelerinden ya da sağlığa ve çevreye zararlı metotlardan faydalanılmıyor. Keçi Köyü Çiftliği, Türkiye’de tüm üreticilere örnek olabilecek bir üretim stratejisini takip ediyor.

neden-organik

Keçi Köyü'ne Bir Bakış Atın

En Organigini Biz Üretiyoruz!

Sizler de en iyisini deneyimlemek istiyorsanız, aşağıdaki butona tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.